گاز کالیبراسیون وارداتی

گاز وارداتی MESSER

برخی از گازهای ترکیبی بدلیل اجزاء تشکیل دهنده‌ی آن‌ها، چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی و همچنین حساسیت بالای مصرف کنندگان، بدلیل عدم امکان تهیه در داخل ایران جزء مخلوط‌های گازی وارداتی هستند. به استحضار می‌رساند، شرکت سپهر گاز کاویان تامین این گونه مخلوط‌های گازی را  از معتبرترین برندهای اروپایی و آسیایی دارا می‌باشد و قادر به تامین مخلوط‌های گازی مورد نیاز شما مشتریان عزیز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن می‌باشد. تیم فنی و مجرب شرکت سپهر گاز کاویان طی این سال‌ها همواره تلاش در راستای تولید و تامین نیاز مشتری ان در داخل از کشور بوده است و در خصوص برخی از مخلوط‌های گازی پر مصرف در صنعت تا حدود زیادی موفق به رسیدن به نتایج مطلوب در این مهم گردیده است. 

  بیشتر بخوانید  

سپهر گاز کاویان تنها آزمایشگاه مرجع در زمینه تولید انواع گاز های کالیبراسیون در رنج‌های ppm و درصدی میباشد که رنج صفر تا صد تمام گازهای هیدروکربنی و غیر هیدروکربنی را در گواهینامه خود دارد.

در خصوص مخلوط های گازی LEL متان در ایر و LEL هیدروژن در ایر که از مخلوط‌های دتکتورهای گازی بسیار پرکاربرد بشمار می‌روند. بدلیل استفاده ی اپراتور از مخلوط های گازی فوق الذکر در  سیلندرها قابل حمل و کوچک، تا دو سه سال پیش مجبور به خرید از کمپانی های خارجی، پرداخت مبلغ بالا و تحمل زمان‌های طولانی جهت تحویل کالا بودند ولی تیم فنی آزمایشگاه سپهر گاز کاویان با تولید مخلوط های گازی فوق الذکر و موارد مشابه در سیلندرهای قابل حمل و قابل شارژ با بالاترین کیفیت ممکن و قابل رقابت با برندهای خارجی موفق به جایگزینی مخلوط های گازی داخلی به جای مخلوط های گازی وارداتی گردیده است و استقبال مصرف کنندگان جهت تهیه مخلوط گازی مورد نیاز خود در قالب پکیج ارائه شده توسط تیم فنی شرکت سپهر گاز کاویان به جای خرید از کمپانی های خارجی خود گواه این مدعاست.

  بیشتر بخوانید  


 

گاز کالیبراسیون وارداتی یکی از خدمات و موضوع مورد نظر در این محتوا از سپهر گاز کاویان می‎‌باشد.

گاز کالیبراسیون وارداتی(calibration gas)

گازهای کالیبراسیون وارداتی را می‌توانید با استانداردهای ایزو 17025 از مراکز معتبر خریداری نمائید. این گازهای کالیبراسیون سفارشی می‌باشند و با توجه به درخواست و سفارش مشتریان تامین می‌گردند. بنابراین قیمت و نحوه فروش و سفارش آن کاملا بستگی به درخواست مصرف کننده دارد.

استفاده از گازهای کالیبراسیون وارداتی مزیت های خاص خود را دارند برای مثال دارای استاندارد های بین المللی هستند که قابل پیگیری و رهگیری است برای آزمایشگاه هایی که حتما باید از گازهای کالیبراسیون که استانداراد های خاصی دارند استفاده نمایند.

گازهای کالیبراسیون وارداتی این امکان را به مشتریان می‌دهند که بتوانند گاز موردنظر خود را با توجه به نیاز خود در سایزهای کوچک و یکبار مصرف سفارش دهند که براحتی قابل حمل می‌باشند.

مخلوط گاز کالیبراسیون چیست

فروش گاز کالیبراسیون یک گاز یا مخلوطی از گاز مرجع می‌باشند که به عنوان استانداردی برای مقایسه‌ در کالیبراسیون ابزارهای تحلیلی مانند تجزیه کننده‌های گاز یا آشکارسازهای گاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. گفتنی است برای اینکه یک گاز کالیبراسیون باشد، گاز باید با استاندارد ملی یا بین المللی قابل پیگیری باشد.