خرید گاز اتان می‌تواند به صورت کلی در تانکر های بزرگ یا در سیلندر های کوچک 5 تا 50 لیتری باشد. در صورت خرید عمده، معمولاً کپسول‌های گاز اتان با حجم‌های بالا (مثلاً 50 لیتری) ارائه می‌شوند. در صورت خرید جزئی، معمولاً کپسول‌های گاز اتان با حجم‌های پایین‌تر (مثلاً 10 لیتری) ارائه می‌شوند.

گاز اتان (Ethane) یک ترکیب شیمیایی با فرمول مولکولی C2H6 است که در گروه آلکان‌ها قرار می‌گیرد. این گاز در دما و فشار استاندارد بی‌رنگ و بی‌بو است. اتان پس از متان، دومین جزء تشکیل‌دهنده گاز طبیعی است و همچنین به عنوان محصول جانبی در فرایند پالایش نفت تولید می‌شود.

این گاز کاربردهای مختلفی در صنایع مختلف دارد. از جمله کاربردهای مهم این گاز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید اتیلن (Ethylene)
  • تولید پلاستیک‌ها
  • تولید مواد شوینده
  • تولید ضد یخ
  • تولید مواد سوختی
  • استفاده به عنوان خنک‌کننده در سیستم‌های برودتی
خرید گاز اتان - سپهر گاز کاویان

خرید و شارژ کپسول اتان

در صورتی که قصد خرید کپسول گاز اتان را دارید، می‌توانید از شرکت‌های عرضه‌کننده گاز صنعتی و آزمایشگاهی مانند شرکت سپهر گاز کاویان اقدام کنید. شرکت سپهر گاز کاویان انواع کپسول‌های گاز اتان با خلوص‌های مختلف را ارائه می‌دهند.

همچنین می‌توانید از خدمات شارژ کپسول C2H6استفاده کنید. در این صورت، کپسول گاز اتان خالی خود را به سپهر گاز کاویان به عنوان عرضه‌کننده گاز صنعتی و آزمایشگاهی تحویل می‌دهید و کپسول Ethane پر را تحویل می‌گیرید.

خرید گاز اتان

در صورتی که قصد خرید گاز اتان به صورت آنلاین را دارید، می‌توانید از وب‌سایت‌های سپهر گاز کاویان، عرضه‌کننده گاز صنعتی و آزمایشگاهی اقدام کنید.

خرید اتان با خلوص بالا

برای برخی کاربردهای خاص، مانند تحقیقات علمی و آزمایشگاهی، نیاز به گاز اتان با خلوص بالا است. در این صورت، می‌توانید از شرکت‌های عرضه‌کننده گاز صنعتی و آزمایشگاهی که امکان ارائه Ethane با خلوص‌های بالا را دارند، اقدام کنید.

نکات ایمنی در هنگام خرید و استفاده از گاز اتان

گاز اتان یک گاز قابل اشتعال است و در صورت تماس با شعله یا جرقه، می‌تواند منجر به آتش‌سوزی شود. بنابراین، در هنگام خرید و استفاده از C2H6، باید نکات ایمنی زیر را رعایت کنید:

  • کپسول‌های Ethane را در محلی خشک و خنک نگهداری کنید.
  • کپسول‌های C2H6را دور از منابع گرما و آتش قرار دهید.
  • هنگام استفاده از گاز اتان، از تجهیزات ایمنی مناسب مانند عینک ایمنی، دستکش ایمنی و لباس‌های محافظ استفاده کنید.
  • در صورت نشت C2H6، محل را تخلیه کنید و از تماس با گاز نشت‌کرده خودداری کنید.

با رعایت نکات ایمنی ذکر شده، می‌توانید از خطرات احتمالی ناشی از استفاده از C2H6جلوگیری کنید.

تهیه و خرید گاز اتان

شما میتوانید برای خرید گاز اتان خلوص بالادر سیلندر های 5 تا 50 لیتری همراه با گواهینامه آنالیز iso17025 از شرکت سپهر گاز کاویان با شماره های 02146835980 – 09128699025 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *