فروش انواع رگولاتور تک مرحله ای و دو مرحله ای

برای شناخت مانومتر چیست و انواع آن بهتر است بگوییم مانومتر وسیله ای است که با آن میتوانیم فشار گاز (هوا) داخل مخزن (کپسول) را کاهش، کنترل و تنظیم کنیم. جنس بدنه رگلاتور ها معمولا از جنس برنج، آلومینیوم و استیل و جنس فنر داخلی آن فولاد یا استیل می باشد.

کارایی رگولاتورها

1-تک مرحله ای
2-دو مرحله ای
رگلاتورهای تک مرحله ای: رگلاتورهای تک مرحله ای فشار گاز را در یک مرحله کاهش می دهند.
رگلاتورهای دو مرحله ای: رگلاتورهای دو مرحله ای فشار گاز را در دو مرحله کاهش می دهند.
انتخاب رگلاتور با خروجی مناسب یکی از مهمترین موارد در خرید یک رگلاتور می باشد. خروجی رگلاتور بسته به فشار خروجی که قصد تنظیم بر روی آن را دارید باید انتخاب گردد. دقت درجه بندی گیج رگلاتورها رابطه مستقیمی با خروجی آنها دارا می باشد.

برای سفارش و خرید رگولاتور کلیک کنید.

ساخت و فروش پالت و پک منیفولد دار

پالت کپسول یا باندل سیلندر معمولا برای کپسول های 40 و 50 لیتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پالت های کپسول با دو نوع اتصال جوشی آرگون (مقاوم در برابر تغییرات دما و خوردگی) و یا اتصالات پیچ و مهره استیل ساخته می‌شوند. پالت کپسول در واقع محفظه ای برای نگهداری تعدادی از کپسول های صنعتی یا آزمایشگاهی در کنار یکدیگر می‌باشد.

قیمت و خرید پالت سیلندر آرگون ، اکسیژن ، نیتروژن ، کربن دی اکسید
پالت های کپسول برای انواع گاز ها مورد استفاده قرار می گیرند از جمله:

برای سفارش و خرید پالت یا پک منیفولد کلیک کنید.

فروش ترولی حمل سیلندر و چرخ حمل گاز

ترولی حمل سیلندر یا چرخ حمل گاز همان وسیله ای است که در انتقال ایمن این کپسول ها به شما کمک می کند. فرقی ندارد که خود اشتغال هستید یا کارفرما؛ اگر در زمینه کاری خود با سیلندرها سر و کار دارید، فراهم کردن یک محل کار ایمن و استفاده درست از تجهیزات ایمنی کار، یکی از ملزومات قانونی در این رابطه است.

تولید و فروش انواع چرخهای حمل سیلندر، پله رو و سطح صاف، در حجمهای 10، 40 50 و همچنین سایر سایزهای مورد نیاز مشتری

برای سفارش و خرید چرخ حمل سیلندر کلیک کنید.